Podcasty które polecacie i słuchacie

 • Witam

  Chciałbym zaprezentować wam podcasty których słucham i z których czerpie wiedzę o filmach,serialach i popkulturze szeroko pojętej.

  Na początku może wprowadzenie co to jest podcast https://pl.wikipedia.org/wiki/Podcasting a w skrócie : Podcasting, podcast, polskie odpowiedniki: podkasting, podkast – forma internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków, z zastosowaniem technologii RSS.

  Skoro już znamy podstawy , zapraszam do dzielenia się fajnymi kanałami z których można coś dobrego wyciągnąć :)


  Moje Podcasty:

  Absolutnie polecam Rocka i Borysa masę świetnych tematów na gorąco o grach filmach i serialach.A przy okazji nowinki ze świata technologii.


  Na uwagę zasługuje też kanał Napisy Końcowe , w którym dowiemy się wszystkiego ze świata filmu i serialu a także szeroko pojętej wiedzy z zakresu komiksu Marvela jak i DC.  Na koniec polecam kanał Podsłuchane.pl ,dowiemy się tutaj wszystkiego o nowych filmach musicalach kinie klasy B,C a także czasem zagłębimy się w sesje RPG(papierowe) prowadzonej na żywo :)


  Jest tego więcej ale narazie to tyle. To jak? jest ktoś chętny do podzielenia się tutaj swoimi podcastami z różnych dziedzin wiedzy. ZAPRASZAM