Nowa sekcja - Ascent: Infinite Realm

Witam wszystkich, dawno nic nie pisałem, ale nadarzyła się całkiem niezła okazja. Po wstępnym rozeznaniu się w sytuacji i potencjalnym zainteresowaniu ze strony naszego community postanowiłem stworzyć nową sekcję poświęconą grze Ascent: Infinite Realm.

Zapewne zastanawiacie się dlaczego zakładam kolejną sekcję, skoro niedawno powstała sekcja Bless Online. Jak wiecie staram się być zawsze na bieżąco w temacie gier, którymi się interesujemy i w przypadku Bless Online nie wygląda to na tę chwilę zbyt obiecująco. Owszem mamy obietnicę, że gra pojawi się w 2018 na Steamie i mam nadzieję, że tak będzie, ale jeżeli przykładowo nastąpi to pod koniec roku, to będzie już dawno musztarda po obiedzie, bo nikt nie będzie na nich czekał i wszyscy pójdą grać dawno właśnie we wspomniane AiR. Ponad to nie mamy pewności, że nawet jeżeli Bless pojawi się na Steamie w 2018 roku to nie ma żadnej gwarancji, że opuści w tym samym roku Early Access. W związku z tym postanowiłem się trochę na ten wypadek zabezpieczyć i stworzyć sekcję w grze, która spokojnie może Blessa zastąpić.


Ascent Infinite Realm to dosyć ciekawe połączenie Steampunka z Fantasy, mocno nastawione na PvP, siege, powietrzne bitwy i całą masę innych ciekawych rozwiązań, które możecie zobaczyć na powyższych materiałach wideo. Gra wydaje się obiecująca, będzie wydawana w Europie przez Kakao Games i ma pojawić się w drugiej połowie 2018 (nic nie wskazuje również na to, aby miała być F2P). W związku z tym postanowiłem dać jej szansę. Jednak w związku z tym, że gra jest nastawiona głównie na PvP, to postanowiłem tym razem, że sekcja będzie ograniczona do 60 osób. Idziemy w jakość nie ilość i chciałbym stworzyć zgraną sekcję, nastawioną mocno właśnie na PvP. Oczywiście gra oferuje też sporo contentu PvE, ale większość materiałów, które widziałem bazuje właśnie na PvP, level cap według twórców osiąga się po około 30 godzinach gry (czyli pewnie w jakieś 10-15 godzin), a główną atrakcją ma być właśnie end-game. W grze występuje też system housingu, można sobie posadzić obok domu roślinki i inne głupoty, także pomiędzy siegami też będzie co robić ;) nie wspominając już o budowaniu powietrznych okrętów, mechów itd.


Gra oferuje 5 klas postaci: Warlord (tank), Gunner, Assassin, Sorceress oraz Mystic (healer/support).


Poniżej zamieszczam linki do stron, na których możecie znaleźć więcej informacji i materiałów. Sekcja jest już dostępna na forum. Zapraszam wszystkich miłośników PvP :)


https://www.airthegame.com/teaser

https://www.facebook.com/AIRtheGame/


Sekcja na forum: http://crownindarkness.com/wcf…/9-ascent-infinite-realm/

Rekrutacja: Ascent: Infinite Realm


Pozdrawiam,

Valantor

Komentarze 2