Trochę aktualności ;)

FORUM

Witam wszystkich, jak widzicie, forum troszkę się zmieniło, wskoczyła nam bardziej jasna skórka, mam nadzieję, że się wam podoba chociaż trochę, aczkolwiek będę jeszcze nad nią pracował. Wydaje mi się, że jest zdecydowanie bardziej przejrzysta i do przyszłych celów nada się jak znalazł ;) Jednak nie tylko forum nam się ostatnio zmieniło, dla tych, którzy nie do końca śledzą wszelkie nowinki, to pozwolę sobie wspomnieć, że zmieniliśmy ostatnio zasady rekrutacji do sekcji Revelation Online. Od zeszłego tygodnia nie jest już wymagane podanie, a jedynie rejestracja na naszym forum oraz rozmowa rekrutacyjna. Gdybyście się zastanawiali skąd taka zmiana, już śpieszę z wyjaśnieniem - otóż na tym etapie gry, kiedy liczba graczy z tygodnia na tydzień się kurczy, nie możemy już sobie niestety pozwolić na wybrzydzanie i filtrowanie ludzi już na etapie ich podań. Teraz musi nam wystarczyć rozmowa rekrutacyjna (tutaj wierzę, że nasi solidni rekruterzy dobrze prześwietlą wszelkich rekrutów zanim przyjmą ich do gildii i zaznajomią ich z wszelkimi najważniejszymi kwestiami). Oczywiście błędy się mogą nam przytrafić, bo przy krótkiej rozmowie, czasem ciężko kogoś lepiej poznać czy rozgryźć i jakiś nikczemny mały toxic gracz nam się przemyci, ale jak to zwykłem mawiać, ban nic nie kosztuje :)


REVELATION

Jeżeli chodzi o obecny stan naszej sekcji Revelation Online to przedstawia on się całkiem nieźle, może nie idealnie, ale z całą pewnością nieźle, a już na pewno solidnie. Ostatnio zdobyliśmy 2 zamki na siegu i byliśmy blisko zdobycia 3, a postawa wszystkich była bardzo bardzo dobra i naprawdę byłem super zadowolony, że jednym rajdem byliśmy w stanie zdziałać tak wiele i pomyśleć, że w dużej mierze wystarczyło tylko zmienić trochę taktykę i poprawić dyscyplinę w trakcie siega ;). Tyone dziękuję za poprowadzenie pierwszej części siega, myślę, że wyszło to całkiem nieźle, może początek był troszkę powolny, ale myślę, że możemy to zdecydowanie powtórzyć i poćwiczyć różne taktyki. Tych, którzy nie zaglądają regularnie na siega serdecznie zapraszam bo jest to naprawdę świetna zabawa (przynajmniej dla mnie ;)) i omijając go nie wiecie co tracicie.


MERGE SERWERÓW

Jak wiecie, lada moment nastąpi połączenie naszego serwera z serwerem Coral. Dla nas nie ma to bezpośrednio jakiegoś wielkiego znaczenia, ponieważ na Coralu nie ma żadnych polskich gildii, które mogłyby do nas dołączyć, ale jest tam trochę graczy, którzy z całą pewnością trafią do nas po zmianie serwera. Jednak najważniejsze przy połączeniu serwera jest to, że duże gildie z Coral dołączą do dużych gildii na naszym serwerze i skorzystają na tym takie gildie jak Requiem, czy też Codex (to akurat dobrze), ponadto Resurgence i Vendetta połączyły się w jedną gildię Chackmate co również stanowi dla nas spore wyzwanie, także nie pozostaje nam nic innego jak zdwoić wysiłki, rekrutować nowych graczy i stawać się coraz lepszymi.


Ashes of Creation - sekcja CiD

Jak wiecie, jakiś czas temu powstała nowa sekcja w naszym community poświęcona grze Ashes of Creation, na ten moment jest to zaledwie jej zarys i w niedalekiej przyszłości bardzo się ona zmieni, otrzyma osobny bardzo rozległy regulamin oraz nowy uproszczony wzór podania (podania będą krótsze i łatwiejsze do wypełnienia, ale regulamin będzie wymagał znacznie więcej).

Komentarze 3

 • Po uzytkowaniu forum i nowej skórki znalazłem 2 rzeczy które mnie troche irytują.
  Na samej górze, gdzię znajduję się grafika z logiem. Znajduję sie pusta przestrzen i troche to irytuję.
  Nie lepiej zlac tego z tłem lub całkowicie przyciac?
  Teraz 2 ale to bardziej osobista preferencja. Otoz czcionka jest dla mnie trochę męcząca :)
  probowalem zmienic w przegladarce ale nie dziala :/


  A tak to skorka jest "W pytę!"


  p.s. Sorry za jakie kolwiek bledy ortograficzne napewno ta wypowiedz bedzie bardziej meczaca od czcionki ale to takie moje drobne zdanie :)

  • Szukam, jak wywalić tę szparę u góry, ale niebawem znajdę to i poprawię bo mnie też to denerwuje ;) Co do czcionki to obadam jakie są jeszcze inne opcje ;)

  • nie wystarczyło by uzyc pedzla w ps i wymazac tą ostrą linię tak żeby zlewało się z tłem ?