Ah te zmiany :)

Czołem wszystkim!


Jak zapewne zauważyliście, nasze forum (po raz kolejny sic!) zmieniło swój wygląd. Mam cichą nadzieję, że tym razem ostatecznie, bo obecna skórka, wygląd itd. bardzo przypadły mi do gustu i wierzę, że wam również się spodoba. Na forum/stronie jak zwał tak zwał, w naszej społeczności, a niebawem również na discordzie zajdzie sporo zmian. Zacznijmy od najważniejszych.


Mam gorącą prośbę o zgłaszanie błędów bezpośrednio do mnie jeżeli takowe zaobserwujecie :)


1. Regulamin i FAQ


To nowy dział, który pojawił się na stronie. Zawierał będzie nowy regulamin naszej społeczności, regulaminy TSa oraz Discorda, a także wszystkie (tak wszystkie) najważniejsze informacje zebrane i posegregowane w jednym miejscu. Mam nadzieję, że będzie to spore ułatwienie dla was jak i dla nowych osób pragnących dołączyć do naszej społeczności.


2. Zmiana zasad dołączani do poszczególnych sekcji


Z tym od początku zawsze był problem, bo tu trzeba było pisać podanie, tam dołączać do grupy, tu coś tam, tam coś tam i w sumie było tego dosyć dużo i dla niektórych stanowiło barierę nie do przebycia, a dla mnie oznaczało całkiem sporo pracy. Na ten moment procedury zarówno rekrutacji jak i dołączania do poszczególnych sekcji zostały uproszczone do maksimum. Co to oznacza ?


Otóż, aby dołączyć do naszej społeczności, należy z synchronizować forum z Discordem oraz TSem (obowiązkowo). Na ten moment Discord wymusza synchronizację (dzięki temu trwa to jakieś 5 sekund), TS jeszcze nie, ale niebawem się to zmieni. Napisać podanie w dziale Rekrutacja (jest w formie formularza, więc nie można się właściwie pomylić) i odbyć rozmowę rekrutacyjną. Wszystko co się dało, zostało uproszczone i mam nadzieję, że cały proces będzie teraz przechodził bardzo sprawnie.


Największe zmiany dotyczą jednak dołączania do nowych sekcji osób, które są już częścią naszej społeczności. Niebawem (jak tylko zreorganizujemy discorda) jedyne co trzeba będzie zrobić aby dołączyć do sekcji to za pomocą bota na Discordzie nadać sobie odpowiednią grupę. Synchronizacja z forum zadziała i dzięki temu nadając sobie np. rolę Ashes of Creation, zostaniecie automatycznie dodani do grupy na forum oraz na TSie (oczywiście jeżeli macie zrobią synchronizację).


3. Nowe logo


Jak zapewne zauważyliście na stornie pojawiło się nowe logo, po prawdzie jest ono trochę tymczasowe bo w przygotowaniu jest bardziej wypasiona wersja, aczkolwiek to zapewne trochę potrwa, ale symbol sam w sobie będzie jej częścią i pozostanie z nami na dłużej (a przynajmniej taką mam nadzieję). Wierzę, że po chwili każdy wpadnie patrząc na nie, że jest to C i D ;)4. Kierunek w którym zmierzamy


Generalnie od nowego roku zamierzam postawić jeszcze bardziej na funkcje społecznościowe i dołożyć wszelkich starań, aby CiD było społecznością w której będziecie się dobrze czuć i świetnie bawić, a każda kolejna sekcja odnosić będzie sukces. Oczywiście nie jestem w stanie dokonać tego sam liczę, że podobnie jak dotychczas będziecie brać w tym udział. Przypominam, że dużymi krokami zbliża się premiera Conqueror's Blade (zapraszam do naszej mini-sekcji), a już za rok miejmy nadzieję, zagramy w Ashes of Creation, które pozostaje naszą główną sekcją i liczę, że na start będzie nas co najmniej 150 ;)


Pozdrawiam wszystkich i korzystając z okazji, życzę Szczęśliwego Nowego Roku!