Nowa strona!

Jakiś czas temu informowałem was o sporych planach związanych z naszą społecznością. Nowa strona to zaledwie początek wielu pozytywnych zmian, które zajdą w naszej społeczności. Oczywiście strona nie jest jeszcze w 100% gotowa. Jest na niej wiele działów, które są dopiero w budowie, zapewne znajdzie się też kilka błędów i niedziałających funkcji (za których zgłoszenie z góry dziękuję).


Jeżeli ktoś nie śledził ostatnio co dzieje, się w naszej społeczności to pokrótce tylko wspomnę, że powolutku, powolutku w miarę moich skromnych możliwości, chętnych do pomocy i z bożą pomocą nasza strona przekształci się z czasem w portal poświęcony grom MMORPG. Nie będzie to jednak typowa strona z newsami jakich wiele, a naszymi głównym tematem będą obszerne materiały poświęcone obiecującym gro MMORPG, które mają szanse zaistnieć na naszym rynku. Oczywiście całość będzie połączona z naszą społecznością, a głównym celem będzie zachęcenie nowych ludzi do wspólnej zabawy.


Wracając jednak do licznych zmian mamy nowe logo, to finalne, które zawsze chciałem mieć i mam nadzieje, że zostanie z nami na długo (w kilku wersjach tym jedna przygotowana specjalnie dla portalu).Oprócz tego dzięki uprzejmości członka zaprzyjaźnionej gildii z Conqueror's Blade dorobiliśmy się również nowego intra:Także jak widzicie wszystko idzie w dobrym kierunku, rozwijamy się i nawet udało się w końcu przetłumaczyć większą część forum i strony ;)


Oczywiście zanim wszystko zostanie przygotowane i strona będzie mogła zostać w pełni przekształcona w portal o grach MMORPG minie jeszcze sporo czasu. Będzie to następowało stopniowo, małymi kroczkami aż do całkowitego przekształcenia. Dojdą oczywiście nowe funkcje (jednak z planowanych to pełna synchronizacja strony ze steamem). Tutaj z góry chciałbym podziękować wszystkim członkom naszej społeczności, a w szczególności tym, którzy aktywnie się w niej udzielają i na których zawsze mogę liczyć :)