Ashes of Creation Apocalypse

Na dzień dobry niestety z żalem muszę przyznać, że nieoczekiwane problemy techniczne (czas na format) powstrzymały mnie zarówno przed streamowaniem jak i nagraniem sensownego materiału wideo. Jedyne co się ostało to poniższy screenshot z miasta startowego.


unknown.png?width=1623&height=685


Jak widać, gra graficznie prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, a FPSy na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych nie nie spadały poniżej 110 nawet, kiedy na ekranie widocznych było wielu graczy. Oczywiście trzeba tutaj zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie modele postaci były właściwie takie same, ale i tak optymalizacja zasługuje na wielką pochwałę! Gra nie dość że wygląda naprawdę ładnie (chociaż animacje miejscami mogłoby być lepsze) to jest naprawdę potężnym krokiem naprzód i pozwala ze spokojem patrzeć w przyszłość.


Odnośnie samego gameplayu to nie miałem zbyt wiele czasu i rozegrałem zaledwie 6 czy 7 meczy, więc ciężko tu mówić o jakimkolwiek doświadczeniu, ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. System walki jest całkiem ciekawy, chociaż szybko wyczerpująca się stamina, odrobinkę go ogranicza. Tutaj należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że to Battle Royale i zapewne w MMORPG będzie to działało zupełnie inaczej. Nie mnie animacje czarów i umiejętności są naprawdę śliczne i ciekawe, możliwość skakanie na dużą wysokość (należy przytrzymać CTRL i patrzeć kamerą w górę) też jest bardzo ciekawą opcją. Niestety brak doświadczenia przełożył się na niezbyt imponujące wyniki w grze, skupiłem się raczej na bieganiu po mapie, zbieraniu różnych przedmiotów i sprawdzaniu jakie mają skille i co robią (strzelanie z łuku jest dosyć trudne ale daje sporą satysfakcję).


Przy następnej okazji postaram się o stream albo jakiś dobry materiał wideo, a na koniec zamieszczam jeszcze link to niedawno opublikowanego tweeta ze smokiem ;)


https://twitter.com/AshesofCre…tatus/1164271953252929538

    Komentarze 1