Zakończenie przygody z CB

Przechodząc jednak do spraw najważniejszych i podsumowując nasze zmagania w Conqueror's Blade, przyznać trzeba, że sporo się w tej grze wydarzały. W żadnym innym tytule obok wojen, które odbywały się 2 razy w tygodniu, nie spotkałem się, aby dyplomacja była tak istotna (o ile nie najistotniejsza). Być może w przyszłości pokuszę się o poszerzenie niniejszego wpisu i opisanie naszej drogi na szczyt, ale na dzień dzisiejszy powtórzę, tylko to co już napisałem. Po tych 3 miesiącach naprawdę intensywnej gry, czuję się spełniony zarówno jako gracz (długa rywalizacja i ostatecznie osiągnięcie celu TOP1 zabójstw bohaterów na serwerze oraz totalna dominacja TOP1 na Deathmatchach) oraz jako lider, ponieważ oprócz mnie wielu członków naszej gildii, również okupowało wysokie miejsca w rankingach, w różnych kategoriach.
Nasza gildia była członkiem największego i najsilniejszego sojuszu w grze (Kingdom Serenity), który wraz z zaprzyjaźnionymi sojuszami (Elysium, Hispania, LaResistencia) w szczytowym momencie kontrolował blisko 1/3 mapy całego świata gry, a nasza gildia niejednokrotnie pojawiała się na najwyższym podium pod względem kontrolowanych lokacji.


Chciałem tutaj podziękować moim dzielnym gildiowiczom za włożony trud i poświęcony czas, ale jak wiecie bez tego nie można oczekiwać efektów. To były naprawdę niesamowite, pełne zwrotów akcji 3 miesiące, które będę wspominał bardzo długo jako przepełniony dumą lider ;). Gramy zawsze dla dobrej zabawy, ale i co najważniejsze, rywalizacji!

  Komentarze 3

  • Valu...

   6 miesięcy ciężkiej pracy z Twojej strony, organizowania, uczenia, rekrutowania, tłumaczenia i dyplomacji, aby udało się nam osiągnąć to o czym napisałeś wyżej. Dzięki Tobie nie musieliśmy ogryzać kości po odpadkach z pańskiego stołu, ani być tylko tłem czy chłopcem do bicia dla innych, jak miałoby to miejsce w innych polskich gildiach w CB. Jesteś dowodem na to że dobry lider z każdego zrobi wartościowego gracza, z tych graczy stworzy dobrą gildię, a dobrą gildią zawojuje całą grę. Dzięki Tobie staliśmy się najlepszą polską gildią w tej grze i członkiem największego sojuszu, a wszystko to z uśmiechem na twarzy i pogodą ducha. Nawet teraz kiedy kończysz sekcję w chwili jej największego triumfu, po zdobyciu wszystkiego co w tej grze można było osiągnąć, na rzecz nowych przygód w innych tytułach, wciąż pamiętasz o tych co zostają w CB i załatwiasz im miękkie wejście do innej topowej gildii.

   Za to wszystko dziękuje Ci nie tylko w imieniu swoim.


   7abcfa055855d9ae15092a164b0e34f7.jpg

  • Dzięki wielkie za dobrą zabawę